Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Kanapės žiedas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Kanapių pluoštas

Seniai seniai, ikiskaitmeniniais laikais, mūsų protėviai gerai žinojo, vertino ir išnaudojo kanapių pluošto teikiamą naudą. Tačiau pastaraisiais dešimtmečiais, dominuojant sintetiniams pluoštams ir medvilnei, šis nereiklus augalas, deja, buvo primirštas. Pluoštinei kanapei nepelnytai buvo priskiriamos jos giminaitės medicininės kanapės (narkotinės marihuanos) savybės. Paaiškėjo, kad be reikalo baimintasi. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad pluoštinėse kanapėse tetrahidrokanabinolio (THC), natūralios psichiką veikiančios medžiagos, yra tiek pat nedaug, kaip pavyzdžiui, aukso žmogaus organizme. Laimei, pluoštinė kanapė reabilituota ir vėl DJ gerbiama.

Nuo pirmos nanosekundės pluoštinė kanapė pakeri savo savybėmis. Vienas iš dešimčių tūkstančių kanapių pluošto pritaikymo sprendimų - kanapių pluošto drabužiai, kurie nepamainomi tiek karštą dieną, tiek vėsiu oru. Visų pirma, kanapių pluošto drabužiai pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir neįgeria prakaito kvapo. Kanapių pluoštas yra pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai tarnaus ypač ilgai. Be to, kanapių pluošto audiniai nesiglamžo, nepelija, atbaido kandis, geriau nei kitų pluoštų tekstilė apsaugo nuo UV spindulių. Taip pat kanapių pluošto audinys gerai praleidžia orą, ypač greitai išgarina drėgmę, gerai sulaiko kūno šilumą ir leidžia odai kvėpuoti. Jei palygintume su medvilne, kanapių tekstilė yra 4 kartus šiltesnė, 4 kartus geriau sugeria drėgmę, yra daug kartų stipresnė už kitus natūralius pluoštus. Be to, kanapių pluoštas yra atsparus ugniai. Kanapės dažniausiai auginamos nenaudojant herbicidų, fungicidų ir pesticidų, taigi, padeda tausoti aplinką.
Kviečiame įsigyti patogių, patvarių ir ekologiškų kanapių pluošto drabužių. Dėl kanapių natūrailių antibakterinių savybių juos dėvėdami neturėsite vargo dėl nemalonaus prakaito kvapo. Kanapių pluošto stiprumas ir antibakterinės savybės ypač puikiai pritaikytos kojinėse. Ypatingo dėmesio verti ir kanapių pluošto marškinėliai (anglų kalba - sweatshirts, t.y. prakaito marškinėliai). Kanapė sprendžia problemas - tai vienas iš atsakymų, kodėl žinome, ką rengtis.

Apie įmonę

Daugiau

Ką mes siūlome

Daugiau

Nuo dirvožemio iki supakavimo

Daugiau